Back to the detstvo
Зараз багато батьків і майбутніх батьків звикли вигукувати побачивши чергового хай-тека в іграшковій індустрії: «А ось у моєму дитинстві такого не було!». І в цьому випадку приємним винятком стане Ліллабу залізниця. А все тому, що ці меблі ІКЕА виготовлені з дерева!
– «Ось ті на!» – скаже хтось – «А в чому ж веселощі?». А ось у чому:
- екологічність матеріалу;
- крім екологічності, матеріал досить міцний і добре зчепляється між собою. Для цього у нього придумані такі спеціальні пластикові кілочки із двома потовщеннями на кінцях. І процеси збирання та розбирання стануть тому чарівно-легкими. До того ж, якщо ви в процесі гри зі своїм сином/дочкою або без всієї цієї галасливої компанії (тобто, у гордій самоті) раптом перевернете дорогу або влаштуєте на ній ігровий вибух нафтоцистерн, то назад зібрати все до купи буде питанням лічених хвилин, а то й секунд.
- залізниця ІКЕА Ліллабу стійка на будь-якій поверхні, яка повинна відрізнятися лише рівності щодо горизонту. В іншому суть покриття ролі не відіграє – воно може бути лінолеумом, килимом, паркетом віком у 200 років або простим ламінатом віком 5 днів. це вже неважливо, тому що дорогий Ліллабу грати весело скрізь. Особливо в комплекті з рейками цієї ж серії та з такими ж ігровими поїздами.
- крім основного матеріалу, до складу іграшки залізниці входить залізо, а точніше, гальванізована сталь, від чого підвищується градус відповідності між грою та реальністю. Зокрема метал використовується в ігрових вагончиках. А тому будьте обережними при грі з маленькими дітлахами, які можуть подумати, що залізо – це дуже смачно.
Хрест-навхрест
Майже кожен кільцевий маршрут, так чи інакше, повинен урізноманітнюватися. Просте коло або овал – це неймовірно нудно і може бути «ок» тільки на атракціонах для дітей до 6 місяців, коли ви їх саджаєте в різнокольорові філіжанки і вони обертаються навколо себе зі швидкістю 0,1 м/с. А щоб було чудовіше, розробники зробили 2 кола та 2 рівні одного кільця біля цієї іграшкової дитячої залізниці, схрестивши їх та зробивши місток.
Тому ваше чадо буде знайомитися з тим, що не тільки в ІКЕА, а й у природі бувають мости та залізничні переїзди (для більшої переконливості можете йому купити мініатюрні дорожні знаки – такі, знаєте, з потягом та двома червоними смужками). А якщо ще надіти кепку, приліпити накладні вуса, взяти в руки ліхтар і басом оголошувати зупинки (наступна станція Суничний Банк, де можна вкладати суницю та інші горіхи, а відсотки отримувати фруктовими пирігами), то гра перетвориться ! Навіть така, де беруть участь тільки батьки, які впали в дитинство, поки їх сина чи доця сплять, втомившись від іграшкової залізниці.
Реалістична залізнична гра
Для Шелдона Купера з «Теорії Великого Вибуху» поїзди – це символ стабільності в світі, що постійно змінюється. А що це для вас? Кожен може дати відповідь на це питання самостійно, дивлячись на потяги іграшкової залізниці.
Комусь у дитинстві подобалося їздити потягами, слухаючи мірний перестук їх коліс «чучух-чучух» (і комусь це досі подобається, хоча вже до пенсії рукою подати). Хтось фанатіє від гучних гудків поїзда, які чути на багато кілометрів. А хтось під надто сильним враженням від Анни Кареніної та її екстравагантного перформансу за секунду до кінця п'єси і тому не дуже любить поїзди, віддаючи перевагу літакам або автомобілям.
У кожного свій шлях, але його почало лише одне – купити залізницю Ліллабу.